رفتن به محتوای اصلی
x

مصاحبه با آقاي رضازاده عضو هيات مديره بنياد و موسس خوابگاه متأهلين امام جواد (ع)

 

طي مصاحبه اي كه روز سه شنبه مورخ 21 آبان ماه با جناب حاج آقاي رضازاده عضو هيات مديره بنياد و مؤسس و بنيانگذار مجموعه خوابگاههاي متأهلين امام جواد(ع) در محل پروژه انجام گرفت ايشان ضمن تبريك ايام ميلاد با سعادت پيامبر اكرم و آرزوي سلامتي و تندرستي براي همه ي مسلمين، با اشاره به هدف اصلي خود از احداث خوابگاههاي متأهلين اذعان داشتند؛

اصل دانشگاه مقدس و دارالعلم است، هدف اصلي بنده احترام به ساحت علم و دانشجويان كه سازندگان آينده اين مملكت هستند و سعي كردم آنچه در توان دارم براي ساخت مسكن براي اين عزيزان به ميدان بگذارم.

ايشان در ادامه عنوان كردند؛ فازاول كه در دهه 80 كلنگ آن زده شد و به ثمر نشست توانستيم 120 واحد را براي دانشجويان متأهل آماده كنيم و نقش مهمي در راستاي تأمين مسكن و آرامش آنها داشته باشيم. اين واحدها مزين به نام كريمه اهل بيت حضرت جواد الائمه است كه از جانب پيامبر احاديث بسيلري در شأن و منزلت ايشان صادر شده است.

به نقل از ايشان در فاز دوم با توجه به موفقيت و تاثيرگذاري اين پروژه درجهت مسكن دانشجويان علاقمند شدم كه بتوانم اين حركت را ادامه دهم  و اين توفيق با همكاري دوستان و خيرين ديگر همچون جناب آقاي مهندس ابوالحسن فتحيان، رئيس وقت دانشگاه، جناب آقاي مهندس جمشيديان، آقاي مهندس فاضل و مهندس فلاح كه تشكيل يك تيم اجرائي خوب و همكاري صميمانه بوده توانستيم در ميان ناباوري به حمد الله شاهد تكميل 80% پروژه باشيم كه  تا پايان سال به حول قوه الهي شاهد اسكان دانشجويان خواهيم بود.

ايشان در انتها نيز خاطر نشان كردند از دانشگاه و دانشجويان توقع دارند كه در حفظ و نگهداري اين مجموعه كوشا باشند و در تخصيص خوابگاهها به دانشجويان دقت لازم را داشته و طبق مفاد وقفنامه عمل نمايند و اين حركت خير و ارزشمند كه از افتخارات اين دانشگاه است معرفي شود تا انگيزه اي براي ديگر متمولين جامعه باشد. 

 

 

 

تحت نظارت وف ایرانی